masāžas gēls - lubrikants

Tavas guļamistabas must have - masāžas gels un lubrikants divi vienā.

Intīmās kosmētikas līdzekļu klāsts mēdz būt tik plašs, ka dažreiz sanāk apjukt izvēles priekšā. Nesatraucies - iepazīstoties ar līdzekļu pielietojuma veidiem un to atšķirībām, būsi lieliski informēts, lai katrai aktivitātei spētu atrast visatbilstošāko palīgu, kas padarīs sajūtas vēl patīkamākas.


Šajā reizē par universālo palīgu - masāžas gēlu, ko var izmantot arī kā lubrikantu. Kā tas atšķiras no ierastās masāžas eļļas? Pirmkārt, tas ir drošs izmantošanai uz visjutīgākajām kermeņa daļām, uz dzimumorgāniem, kā arī vagināli un anāli. Pēc būtības to var saukt arī par lubrikantu, ar ko varēsi veikt pilna ķermeņa masāžu.


Kāpēc parasto masāžas eļļu nevajadzētu izmantot kā lubrikantu?


Ķermeņa klasiskajai (ne intīmajai) masāžai paredzētās eļļas un gēli ir izstrādāti un dermataloģiski testēti tām ķermeņa daļām, kas nav gļotāda. Tos var droši izmantot muguras, roku, kāju, krūšu utt. masēšanai. Bet to sastāvs un pH līmenis nav piemērots izmantošanai uz dzimumorgāniem. It īpaši sievišķajiem dzimumorgāniem ir ļoti jutīga mikroflora, kas ātri reaģē uz visu, kas nonāk ar tiem saskarē. Ja līdzeklis nav pielāgots šai mikroflorai, tad tas var izraisīt diskomfortu, kairinājumu, pH disbalansu un pat piena sēnes uzliesmojumu.


Vai lubrikantu var izmantot pārējā ķermeņa masāžai?


Jā, tas ir iespējams. Tomēr, tas ir paredzēts izmantošanai tieši uz gļotādas, un lubrikanta formula ir radīta, paredzot, ka tas sajauksies ar dabīgo cilvēka lubrikāciju. Tādējādi nodrošinot labāko efektivitāti. Piemēram, ūdens bāzes lubrikantu izmantošana parastajai ķermeņa masāžai var izvērsties par īpaši lipīgu, jo tas ātri nožūs uz sausās ādas un atstās lipīgu sajūtu. Ja ķermeņa masāžas mērķim izmantos, piemēram, silikona bāzes lubrikantu, tad efektivitātes ziņā līdzeklis pildīs savu funkciju, bet būs nepieciešams izmantot šo līdzekli lielākā apjomā, kas rezultēsies ar ātrāk iztukšotu pudelīti un kopumā daudz dārgāku masāžu nekā ierasts.


Masāžai un lubrikācijai.


Līdzeklis, kas paredzēts visām augstākminētajām aktivitātēm, būs neaizstājams palīgs guļamistabā, jo tev vairs nebūs nepieciešams uztraukties, kuru pudelīti, kurai aktivitātei izmantot! Nebūs nepieciešams raizēties, vai tumsā ātri paķertais līdzeklis ir īstais. Turklāt, vispatīkamāk ir no klasiskās masāžas pakāpeniski pāriet uz intīmo masāžu un tālāk arī dzimumaktu, kad pa vidu nav nepieciešams mazgāt rokas un mainīt izmantoto līdzekli. Viena pudelīte no sākuma līdz pat laimīgām beigām.


Vai ir kādi lietošanas ierobežojumi?


Ja masāžai un lubrikācijai paredzētais līdzeklis ir uz silikona bāzes, tad to nevajadzētu izmantot ar silikona materiāla seksa rotaļlietām. Ja lieto prezervatīvus, tad pārliecinies vai prezervatīvu materiālam šis līdzeklis ir draudzīgs. Parasti silikona bāzes produktus drīkst lietot ar lateksa, poliuretāna un poliizoprēna prezervatīviem.

Papildus ieguvumi.


Tāpat kā silikona bāzes lubrikantus arī silikona bāzes masāžas gelus-lubrikantus var lieliski izmantot kopā ar stikla un metāla seksa rotaļlietām. Kā arī tie nodrošinās labu slīdību rotaļām ūdenī - dušā vai vannā. Labi papildinās arī anālo stimulāciju, jo neiesūksies ādā un nenožūs tik ātri kā ūdens bāzes produkti.

Back to blog